Turck managing director Christian Wolf, Beck IPC CEO Thomas Schumacher en Oliver Merget, business unit manager voor Automation Systems bij Turck. ( Van links naar rechts)
Turck heeft de cloud-software van IoT-specialist Beck IPC geacquireerd als onderdeel van een technologie-buyout. De volledig ontwikkelde software-oplossing biedt een fundament voor de ontwikkeling van een in-house industriële cloud-oplossing van de Duitse automatiseringsspecialist.
De software van Beck IPC valt op door de hoge beveiligingsnormen die worden geïmplementeerd en de specifieke afstemming op industriële toepassingen, ook met betrekking tot prestaties en schaalbaarheid. Een speciaal Beck IPC-protocol verhoogt de veiligheid van de opgeslagen data bovenop de end-to-end encryptie. De servers van de cloud-oplossing van Turck worden gehost in Duitsland. Maximale veiligheid van de data wordt wereldwijd gegarandeerd. Naast de eenvoudige opslag van de data bieden de oplossingen tevens procesvisualisering, het aanmaken van datalogs en data reports, helemaal tot aan het weergeven van de bewakingsfuncties - wereldwijd en 24 uur per dag benaderbaar.
Telefoon | 038-4227750 |
Fax | Niet bekend |
Bedrijfsnaam
Turck B.V.Adres
Ruiterlaan 7Postcode en plaats
8019 BN ZwolleWebsite
http://www.turck.nlMeer informatie
Leveranciersgids
Nieuw tijdens Electronics & Applications 2019
Twee kwadranten, hoge nauwkeurigheid en snelle hersteltijd
Zeer interessant voor de vervangingsmarkt
Groot, zwaar en log... lastig, maar communiceren, dat doen ze toch!
Intelligente stappenmotorsturing in een enkel IC
Geef uw werkzaamheden een professionele uitstraling
Met de Brother P-touch labelprinters maakt u snel en eenvoudig onverwoestbare en slijtvaste labels, waarmee u elke klus verantwoord en professioneel kunt afwerken. De gelamineerde labels zijn verkrijgbaar in diverse kleuren en maten en bij uitstek geschikt voor het markeren van installaties, leidingen, buizen, bedrading en zelfs uw gereedschap.
Ga voor meer info naar www.manutan.nl/brother
Bedrijf: ENGIE Infra en Mobility
Functie: Senior Engineer Electrical - Dordrecht
Piekt jouw energielevel als je...
de kans krijgt om de nieuwste technieken toe te passen,
werkt aan grootschalige, indrukwekkende projecten bij gerenommeerde klanten,
elektrotechnische installaties kunt ontwerpen vanuit bestek, voorlopig ontwerp of specifieke klantbehoeftes?
Van ontwerp en uitvoering tot inbedrijfstelling en onderhoud. Jouw scope is breed als Sr. Engineer Electrical.
Kijk hier voor meer informatie.
De dsPIC33CH Curiosity ontwikkelkaart is een ontwikkel- en demonstratiesysteem met een uitstekende prijs/prestatie-verhouding voor de dsPIC33CH128MP508 serie krachtige digitale signaalcontrollers met dubbele kern. De ene kern van de dsPIC33CH is ontworpen om als een master te werken terwijl de andere kern zich als een slave gedraagt.
Lees verder
Van dinsdag 2 oktober tot en met vrijdag 5 oktober vond de beurs World of Technology & Science 2018 plaats in de Jaarbeurs Utrecht.
Meer informatie over deze beurs kunt u vinden op onze speciale WoTS 2018 pagina's .
Hier vindt u ook informatie over exposanten en vele producten en noviteiten die u op de beurs kon tegenkomen.
Ontvang wekelijks het laatste nieuws uit uw vakgebied. Meld u hier aan voor de gratis nieuwsbrief. U wordt dan ook op de hoogte gehouden van het verschijnen van de nieuwe
e-zines.