Schneider Electric kondigt de benoeming van Debby Slofstra aan als nieuwe Country President in Nederland. Slofstra is op 1 januari 2021 gestart in haar nieuwe rol en volgt hiermee Paul Bron op die binnen Schneider Electric Vice President Ecommerce voor Europa wordt.
Slofstra richt zich in haar nieuwe rol op verdere groei van Schneider Electric dat technologie biedt voor een duurzame toekomst. Dit doet de organisatie met energietechnologie en automatiseringsoplossingen voor onder meer woningen, gebouwen, datacenters, infrastructuur en de industrie. Binnen Schneider Electric werkte Slofstra sinds oktober 2017 als Vice President Building in Nederland waar zij verantwoordelijk was voor de divisie die bedrijven helpt bij het bouwen en beheren van energie-efficiëntere, duurzamere en gebruiksvriendelijkere gebouwen. Voor Schneider Electric werkte Slofstra als Commercial Director bij Honeywell Building Solutions.
Debby Slofstra: "We gaan ons dit jaar bij vol enthousiasme inzetten om Schneider Electric Nederland verder te laten groeien en onze klanten te helpen met hun digitale transformatie. Met onze partners zetten we ons daarnaast hard in om onze ambities op het gebied van energie-efficiëntie en duurzaamheid waar te maken."
Paul Bron start als Vice President Ecommerce Europe
Paul Bron gaf leiding aan de Nederlandse organisatie van Schneider Electric sinds 2015 in Nederland. Voor deze tijd werkte Bron als Vice President van de Nederlandse IT-divisie en was hij EMEA General Manager voor APC, wat in 2007 werd overgenomen door Schneider Electric. Als Vice President Ecommerce wordt Bron verantwoordelijk voor de digitale groei van de organisatie in Europa.
Paul Bron: "Binnen Schneider Electric heb ik de afgelopen jaren in veel uitdagende functies gewerkt en ik ben dan ook blij wederom een nieuwe uitdaging aan te gaan binnen Schneider. Debby Slofstra heeft zich de afgelopen jaren bewezen als sterke leider, dus draag ik het stokje met een gerust hart aan haar over."
Telefoon | 023-5124124 |
Fax | 023-5124100 |
Bedrijfsnaam
Schneider ElectricAdres
Postbus 836Postcode en plaats
2003 RV HaarlemWebsite
http://www.schneider-electric.nlMeer informatie
Leveranciersgids
Advertentie
Handlingsrobot vervangt menskracht in wortelindustrie
Batchgrootte 1 en klaar voor montage en gebruik
Oude accu nog steeds commercieel bruikbaar
Sterke trillingskracht voor beter gevoel
CO2 -meting, ventilatie en COVID-19
5G voor uw project?
5G is er, maar wanneer kunnen we echt beginnen?
Wat zijn de actuele mogelijkheden van 5G-communicatie? ACAL BFi en Sierra Wireless bekeken dit als IoT-professionals. Zij ondersteunen een groeiend aantal projecten en adviseren hun klanten bij de keuzemogelijkheden.
Lees verder
Een optische kabel is een kabeltype waarin de drager van de verzonden gegevens een lichtgolf is. Wat is er nog meer waard om te weten?
Lees verder
Lees hier de meest recente editie van e-totaal magazine!
U scrollt eenvoudig door de verschillende artikelen en via de actieve hyperlinks komt u direct in contact met de verschillende leveranciers en adverteerders.
Veel leesplezier!
Wilt u de papieren editie gratis ontvangen, vul dan uw gegevens in via het contact formulier .
RS Components:
Als de winkel om de hoek
RS Components neemt veel werk uit handen
Transfer Multisort Elektronik:
Leds voor sterilisatie met UV-C-licht
Siemens Nederlands N.V.
Lead Engineer Electrical
Meer informatie
ASML
Group Leader Electronics and Software Development ASML Delft
Click on this link for more information.
Ontvang wekelijks het laatste nieuws uit uw vakgebied. Meld u hier aan voor de gratis nieuwsbrief. U wordt dan ook op de hoogte gehouden van het verschijnen van de nieuwe
e-zines.
Ondernemersinformatie over de Corona-crisis
Speciaal voor ondernemers, bedrijven en zzp'ers is er specifieke informatie omtrent de Corona-crisis te vinden (over o.a. de verschillende pakketten aan noodmaatregelen die het kabinet getroffen heeft).
Websites met meer informatie: