Koningsdag was niet alleen een feestje voor onze koning, maar ook voor een team bestaande uit studenten van Fontys Hogeschool Engineering, aangevuld met middelbare scholieren van het Zwijsen College en het Heerbeeck College. Zij wonnen namelijk, als eerste Europese team ooit, de wereldtitel van de FIRST Robotics Competition in Detroit, Verenigde Staten.
Toepasselijk, in het jaar van Rembrandt, heeft Team Rembrandts in samenwerking met drie andere teams en hun robot Andromeda de overige vierduizend teams achter zich weten te houden.‘ Tijdens het spel Destination Deep Space, gesponsord door Boeing, was het de bedoeling dat twee teams van drie robots streden op een veld om plastic schijven en ballen te plaatsen. Elke geplaatste schijf of bal in een constructie op het speelveld levert punten op. Het team dat na tweeënhalve minuut de meeste punten had, won de wedstrijd", vertelt Wesley van der Linden, lead mentor van Team Rembrandts en student bij Fontys Hogeschool Engineering.
Road to succes
Na de voorrondes, waar Team Rembrandts dit jaar tot twee keer toe de halve finale behaalde en verschillende awards won, wist het team zich te kwalificeren voor de wereldfinales. Nadat het team in hun divisie de winst pakte, mocht het team meedoen aan de echte finales, waarin de teams van de zes deelnemende divisies tegen elkaar streden voor een plek in de finale. Team Rembrandts werd tijdens deze ronde tweede en heeft zich samen met de nummer één gekwalificeerd om het in de finale uit te vechten, waarin een ‘beste twee uit drie' ronde gespeeld werd. Het team wist ook hier te winnen en is als eerste Europese team ooit bekroond tot wereldkampioen.
Team Rembrandts 2020
Dit is het zevende jaar dat Team Rembrandts aan de competitie meedeed en de zesde keer dat ze zich wisten te kwalificeren voor de wereldkampioenschappen. Vanwege hun wereldtitel is het team nu al gekwalificeerd voor het wereldkampioenschap van 2020.
Team Rembrandts is een roboticateam gevestigd in Eindhoven met studenten van Fontys University of Applied Science, Zwijsen College en Heerbeeck College. Een unieke mix van leerlingen en studenten uit het voorgezet, mbo en hoger onderwijs. In het team werken leerlingen en studenten samen met een ervaren groep mentoren en ouderejaarsstudenten om robots te bouwen die elk jaar concurreren op de FIRST Robotics Competition. Tevens zet Team Rembrandts zich in om kinderen en jongeren enthousiast te maken over STEAM (Science, Technology, Engineering, Arts & Math) door het organiseren van activiteiten en evenementen die niet alleen een technische inhoud hebben, maar ook aantrekkelijk zijn voor de doelgroep.
Advertentie
Niet alleen voor IT maar ook voor OT
Slim en secuur voeren dankzij elektrische voerrobot
Twee online kennisdagen
Met slimme software voor het gesproken woord
Drie dagen informatie over industriële netwerken
De rol van sensoren in IIoT
Sensoren zijn een sleuteltechnologie geworden. Lees in deze gratis whitepaper alles over de cruciale rol van slimme sensoren in het Industrial Internet of Things en lees meer over IIoT op de themapagina van RS Components.
DC-spanningsomvormer - welke te kiezen?
Omvormer, spanningsdeler, lineaire stabilisator - wat moet ik kiezen?
Lees verder
De perfecte oplossing voor toepassingen die veel contacten vereisen
Lees verder
Verwen jezelf met een GRATIS Fluke
Je verdient iets extra's na een moeilijke periode.
Als je dit voorjaar een Fluke-instrument via een erkende distributeur koopt, ontvang je een gratis Fluke-instrument!
kijk snel op www.fluke.nl/freefluke
Lees hier de meest recente editie van e-totaal magazine!
U scrollt eenvoudig door de verschillende artikelen en via de actieve hyperlinks komt u direct in contact met de verschillende leveranciers en adverteerders.
Veel leesplezier!
Wilt u de papieren editie gratis ontvangen, vul dan uw gegevens in via het contact formulier .
Acal BFi:
5G voor uw project?
5G is er, maar wanneer kunnen we echt beginnen?
Transfer Multisort Elektronik:
Optische kabel - alles wat u moet weten
Leds voor sterilisatie met UV-C-licht
RS Components Nederland:
Als de winkel om de hoek
RS Components neemt veel werk uit handen
Transfer Multisort Elektronik:
Leds voor sterilisatie met UV-C-licht
Ontvang wekelijks het laatste nieuws uit uw vakgebied. Meld u hier aan voor de gratis nieuwsbrief. U wordt dan ook op de hoogte gehouden van het verschijnen van de nieuwe
e-zines.
Ondernemersinformatie over de Corona-crisis
Speciaal voor ondernemers, bedrijven en zzp'ers is er specifieke informatie omtrent de Corona-crisis te vinden (over o.a. de verschillende pakketten aan noodmaatregelen die het kabinet getroffen heeft).
Websites met meer informatie: