Met de Embedded QuickStart Linux (EQSL) CD-ROM heeft Alten PTS een methode ontwikkeld om in een halve dag een embedded Linux referentiesysteem te bouwen.
Het ontwikkelen met embedded Linux kost in de regel veel tijd en de kosten ervan zijn lastig inzichtelijk te maken. Starten met embedded Linux is moeilijk omdat het heel anders is dan traditionele real-time besturingssystemen. Het zelf ontwikkelde referentiesysteem stelt bedrijven in staat om snel te oordelen of de overstap naar embedded Linux zinvol is. De CD-ROM is met name bedoeld voor bedrijven die over weinig ervaring met Linux beschikken. Binnen enkele uren kan kennis van en ervaring met een werkend embedded Linux besturingssysteem worden opgedaan.
Met release 3 kan ook op een recent Linux platform als Ubuntu 10.04 een embedded Linux systeem worden gebouwd op basis van de meest recente Open Source software. De gebruikersvriendelijkheid bij het samenstellen van een eigen versie is sterk verbeterd. Zo is het ARM-doelsysteem gebaseerd op de Cortex A8 kern. Tevens is ondersteuning voor Java toegevoegd en zijn alle componenten in lijn gebracht met de laatste Open Source versies. De EQSL CD-ROM wordt via de website www.eqsl.nl gratis aangeboden.
ZOOM
Met deze uitgifte gaat tegelijkertijd een initiatief onder de naam ZOOM van start. Gedurende een aantal maanden wordt op diverse manieren extra aandacht geschonken aan technische thema's. In de maand juli wordt ingeZOOMd op embedded Linux en vanaf september op Windows Embedded/Phone 7. Op diverse manieren (zowel on- als off-line) willen we onze kennis delen met belangstellenden.
direct contact:
gerben.blom@altenpts.nl
Afdrukken |
Mail door
| Telefoon | 040 - 2563080 |
| Fax | Niet bekend |
Bedrijfsnaam
Alten PTSAdres
Beukenlaan 44Postcode en plaats
5651 CD EINDHOVENWebsite
http://www.alten.nlMeer informatie
Leveranciersgids
Een dag vol Trends rond Vermogenselektronica
Hoe kleine gelijkstroommotoren mensen weer laten lopen
Een complete computer voor een paar tientjes
Eigen modules maken het mogelijk
Hoe is een netwerk te maken dat de buitenwereld buiten houdt
Toon alle achtergrond publicaties

Al geruime tijd bewijst Westermo met het nieuwe operatingsystem WeOS dat het zic..
Telit en Added Value Electronics bieden u nu een nieuwe vormfactor en familiecon..
Binnen een veiligheidsvraagstuk kan gemakkelijk verkeerd geengineerd worden met ..
HellermannTyton B.V.:
Business development manager Data
EUCHNER (Benelux) BV:
Technical Sales Engineer
Marktechnical:
Field Sales Engineer (verkoper)
MODELEC Data-Industrie:
Sales Engineers
Cematic-Electric bv:
Technische buitendienst medewerker
Win een 16-bit Explorer ontwikkelkaart! ![[Bestanden zonder categorie] -> Explorer 16 Photo lr.jpg [Bestanden zonder categorie] -> Explorer 16 Photo lr.jpg](http://www.etotaal.nl/upload/Explorer%2016%20Photo%20lr.jpg)
E-Totaal biedt u de kans om een 16-bit Explorer ontwikkelkaart van Microchip te winnen. [lees meer]
Ontvang wekelijks het laatste nieuws uit uw vakgebied. Meld u hier aan voor de gratis nieuwsbrief. U wordt dan ook op de hoogte gehouden van het verschijnen van de nieuwe
e-zines.
Elektrotechniek 2011 ![]()
Informatie over de beurs Elektrotechniek 2011 leest u hier.
Informatie over exposanten en nieuwe producten die u op de beurs kon zien leest u hier.
Electronics & Automation 2011
Meer informatie over de beurs vindt u hier.
Informatie over exposanten en nieuwe producten die u op de beurs kon zien leest u hier.
Industriele week 2010 
Informatie over de beurzen Aandrijftechniek en Industry & Automation.
Informatie over exposanten en nieuwe producten die u op deze beurzen kon zien leest u hier.
HET Instrument 2010 
Informatie over de beurs HET Instrument 2010.
Informatie over exposanten en nieuwe producten die u kon zien op de beurs leest u hier.
Sensor + Test 201222 mei 2012
Automatica22 mei 2012
D&E event 24 mei 2012
Klik hier voor de complete agenda.