Advertentie
Vrijdag 20 mei - Ik kom thuis na een dagje sporen met de NS en ben in een bedrukte bui. Op mij wacht weer een deadline voor e-totaal die allereerst bestaat uit het doorspitten van de berg persberichten. Veelal een ergerlijke klus omdat menig bedrijf de berichten alleen in het Engels aanlevert, er geen foto bij heeft staan of dusdanig onduidelijk is in de teksten dat je ze drie keer door moet lezen om te snappen waar het over gaat. Daarbij valt me altijd weer op dat we blijkbaar in het technisch Nederlands alleen maar Engelse termen gebruiken voor begrippen waar ook een perfect Nederlands woord voor is.
Op één van de stations onderweg kwam ik een groot bord tegen met daarop de tekst dat 21 mei de dag des oordeels is. Wat houdt dat in? Is dat de dag die het einde van de wereld betekent? In dat geval kan ik beter mijn laatste uurtjes gaan besteden aan iets leuks. Een prettig gesprek, een mooi glas wijn, goed gezelschap en een open haard (termen die heel veel mensen op ‘datingsites' gebruiken) of pak ik nog dat ene goede boek, of duik ik met een DVD op de bank?
Ooit heb ik wel eens begrepen dat, als de dag des oordeels wordt aangekondigd, er vooraf al de nodige rampen plaatsvinden. Kijken we naar de huidige situatie dan zijn er rampen genoeg, variërend van aardbevingen tot weglopende politici vanwege de uitspraken van een blonde meneer en van Griekenland tot een huizenbubbel in Nederland. Ik besluit dat voor mij de dag des oordeels het beoordelen van de persberichten gaat worden. Als immers de echte ramp het uiteenvallen van de EU en het faillissement van Griekenland wordt, dan is het prettig om nu voldoende omzet te draaien om de moeilijke tijd door te komen. Een boot om te verkopen heb ik niet en de huizenbubbel zorgt er voor dat ook mijn gebouw minder waard is.
Zondag 22 mei - Na een dagje oordelen en beoordelen is het grootste deel van het juninummer gevuld. De wereld is niet vergaan en ook andere grote rampen hebben zich niet voorgedaan. Alles verloopt weer gladjes. Toch hebben de borden op de stations mij wel aan het denken gezet. Gaat het echt wel goed met de wereld, klimmen we nu echt wel uit het economische dal? Ik geloof dat ik de middag maar ga gebruiken om in de tuin te werken. Aardappels poten, want je weet immers maar nooit...
Naschrift: Harold Camping, de predikant die het einde van de wereld had voorspeld, heeft onlangs toegegeven dat hij zich vergist heeft. Hij zat er vijf maanden naast en heeft nu een nieuwe datum voor ogen, namelijk 21 oktober. Wat de gevolgen hiervan voor de uitgave van het novembernummer zullen zijn, is nu nog niet te voorspellen (alhoewel...).
Afdrukken |
Mail door
| Telefoon | Niet bekend |
| Fax | Niet bekend |
Bedrijfsnaam
Ewout de RuiterAdres
Niet bekendPostcode en plaats
Niet bekendWebsite
Niet bekendMeer informatie
Leveranciersgids
Een dag vol Trends rond Vermogenselektronica
Hoe kleine gelijkstroommotoren mensen weer laten lopen
Een complete computer voor een paar tientjes
Eigen modules maken het mogelijk
Hoe is een netwerk te maken dat de buitenwereld buiten houdt
Toon alle achtergrond publicaties
Al geruime tijd bewijst Westermo met het nieuwe operatingsystem WeOS dat het zic..
Telit en Added Value Electronics bieden u nu een nieuwe vormfactor en familiecon..
Binnen een veiligheidsvraagstuk kan gemakkelijk verkeerd geengineerd worden met ..
HellermannTyton B.V.:
Business development manager Data
EUCHNER (Benelux) BV:
Technical Sales Engineer
Marktechnical:
Field Sales Engineer (verkoper)
MODELEC Data-Industrie:
Sales Engineers
Cematic-Electric bv:
Technische buitendienst medewerker
Win een 16-bit Explorer ontwikkelkaart! ![[Bestanden zonder categorie] -> Explorer 16 Photo lr.jpg [Bestanden zonder categorie] -> Explorer 16 Photo lr.jpg](http://www.etotaal.nl/upload/Explorer%2016%20Photo%20lr.jpg)
E-Totaal biedt u de kans om een 16-bit Explorer ontwikkelkaart van Microchip te winnen. [lees meer]
Ontvang wekelijks het laatste nieuws uit uw vakgebied. Meld u hier aan voor de gratis nieuwsbrief. U wordt dan ook op de hoogte gehouden van het verschijnen van de nieuwe
e-zines.
Elektrotechniek 2011 ![]()
Informatie over de beurs Elektrotechniek 2011 leest u hier.
Informatie over exposanten en nieuwe producten die u op de beurs kon zien leest u hier.
Electronics & Automation 2011
Meer informatie over de beurs vindt u hier.
Informatie over exposanten en nieuwe producten die u op de beurs kon zien leest u hier.
Industriele week 2010 
Informatie over de beurzen Aandrijftechniek en Industry & Automation.
Informatie over exposanten en nieuwe producten die u op deze beurzen kon zien leest u hier.
HET Instrument 2010 
Informatie over de beurs HET Instrument 2010.
Informatie over exposanten en nieuwe producten die u kon zien op de beurs leest u hier.
Sensor + Test 201222 mei 2012
Automatica22 mei 2012
D&E event 24 mei 2012
Klik hier voor de complete agenda.