De maatschappij, de zorg en de economie hebben wat meegemaakt in dit coronajaar. Het is nog niet voorbij, zo is ook wel duidelijk. Op 13 maart vonden we het een beetje vreemd om in lockdown te gaan. Gelukkig werd het intelligent genoemd, zodat we met een gerust hart op een andere manier gingen werken.
Veel beurzen en events, ook in de technische wereld, werden verhuisd. Eerst bijvoorbeeld naar juni en dan later weer naar het najaar van 2020. Nu we in het najaar zijn beland, is het sterk de vraag of deze geplande bijeenkomsten te doen zijn. Als we nu beelden van grote groepen zien, die fysiek bij elkaar komen, lijkt het een werkelijkheid die ver achter ons ligt. Maar dat is nog steeds wat mensen van nature zullen zoeken. We hebben gevoel, onbewuste signalen en beleving nodig.
Dankzij glasvezels, 5G, datacenters, vergadersoftware en allerlei netwerktechnologie is er tegenwoordig natuurlijk veel meer mogelijk dan twintig jaar geleden. Wat dat betreft is er inderdaad een intelligente lockdown mogelijk, maar het blijft toch een beetje vreemd. Onlangs maakte ik een webinar mee, waar de techniek haperde. Dat was echter niet het grootste probleem. De chemie tussen sprekers en toehoorders werd duidelijk gemist, in ieder geval door mij.
Natuurlijk merken wij ook bij de webinars dat exposanten, sprekers, collega's en bezoekers moeten wennen aan de online werkwijze. Als er technische discussies op een chat plaatsvinden, er hartverwarmende reacties van bezoekers komen op de terugkoppeling en sprekers danken voor het mogelijk maken, dan weet je het wel.
We willen nog steeds fysiek bij elkaar komen, maar met een goede en menselijke aanpak is er ook online een sterke kennisoverdracht mogelijk. De huidige kansen liggen in een verbetering van deze aanpak, waarbij technische zaken online en fysiek beleefd kunnen worden.
Telefoon | Niet bekend |
Fax | Niet bekend |
Bedrijfsnaam
Paul PetersenAdres
Niet bekendPostcode en plaats
Niet bekendWebsite
Niet bekendMeer informatie
Leveranciersgids
Advertentie
Sterke trillingskracht voor beter gevoel
CO2 -meting, ventilatie en COVID-19
Soldeeroppervlak en soldeermaskers bij BGA's
Luchtlekken en ontladingen in beeld
Duurzame opslag van levensmiddelen en medicijnen
Advertentie
Als de winkel om de hoek
RS Components neemt veel werk uit handen
Garages zijn goede plekken om een bedrijf te beginnen, tenminste als je kijkt naar de geschiedenis van een aantal grote bedrijven van vandaag de dag. Ongeveer in dezelfde tijd als de geboorte van Silicon Vally in de USA, en wel in 1937, ontstond er in een Engelse garage een bedrijfje dat zich specialiseerde in het leveren van onderdelen aan reparateurs van radio's. "A replacement for every job and a 24 hours' service on top of it!" was in 1937 de basis en vandaag de dag zijn dit nog altijd de pijlers waar het bedrijf op rust, al is er wel wat veranderd.
Lees verder >>
Siemens Nederlands N.V.
Lead Engineer Electrical
Als Lead Engineer Electrical ben jij verantwoordelijk voor de engineering en realisatie van onze uitdagende projecten op het gebied van energiedistributie in de datacenterbranche. Jij draagt zorg voor de technische oplossing. Je voert het werk gedeeltelijk zelf uit en bent daarnaast verantwoordelijk voor het aansturen van de engineers binnen het projectteam. Meer informatie
ASML
Group Leader Electronics and Software Development ASML Delft
Do you take the lead in getting technical issues solved and are you able to inspire people? Do you see the big picture without missing the important details and are you capable to deploy complex electrical and software projects? Then you might be the one to join ASML's Delft department.
Click on this link for more information.
Lees hier de meest recente editie van e-totaal magazine!
U scrollt eenvoudig door de verschillende artikelen en via de actieve hyperlinks komt u direct in contact met de verschillende leveranciers en adverteerders.
Veel leesplezier!
Wilt u de papieren editie gratis ontvangen, vul dan uw gegevens in via het contact formulier .
Terwijl de coronavirus-pandemie zich over de hele wereld verspreidt, vragen we ons steeds meer af hoe we onszelf en anderen thuis, op het werk of op andere ontmoetingsplaatsen veilig kunnen houden. Het desinfecteren en steriliseren van alle kamers waarin we verblijven en de objecten die we gebruiken met vloeistoffen op alcoholbasis is mogelijk, maar praktisch onmogelijk. Het is onmogelijk om elke plek te bereiken of simpelweg zijn niet alle oppervlakken en materialen geschikt om te bevochtigen. Kunnen de verworvenheden van moderne technologie op de een of andere manier bijdragen tot een verhoging van het veiligheidsniveau in onze omgeving?
Lees verder
Ontvang wekelijks het laatste nieuws uit uw vakgebied. Meld u hier aan voor de gratis nieuwsbrief. U wordt dan ook op de hoogte gehouden van het verschijnen van de nieuwe
e-zines.
Ondernemersinformatie over de Corona-crisis
Speciaal voor ondernemers, bedrijven en zzp'ers is er specifieke informatie omtrent de Corona-crisis te vinden (over o.a. de verschillende pakketten aan noodmaatregelen die het kabinet getroffen heeft).
Websites met meer informatie: