Onze keuken is sterk veranderd. De pindakaas staat opeens ergens anders en de messen kon ik vanochtend niet heel makkelijk vinden. De keuken is er wel beter op geworden, trouwens. Maar wereldwijde veranderingen zijn stukken serieuzer dan deze persoonlijke noot.
We laten een jaar achter ons waar per dag of per week COVID-19 nieuwe inzichten geeft. Naast de vele zieken, de slachtoffers en de grote druk op de gezondheidszorg ziet iedereen natuurlijk de economische gevolgen. Diverse bedrijfstakken hebben het zwaar. Denk hierbij aan de horeca, de reisbranche, winkels, kappers en allerlei bedrijven waar persoonlijk contact bij de bedrijfsvoering hoort.
COVID-19 heeft het afgelopen jaar ook een grote impact gehad op de activiteiten van FHI-leden en het bureau. Fysieke events en vakbeurzen kunnen nog steeds niet plaatsvinden. Binnen de coronapandemie blijkt echter wel dat technologie een sterke bijdrage kan verstrekken bij het oplossen van maatschappelijke uitdagingen.
Denk aan de beschikbaarheid van persoonlijke beschermingsmiddelen, beademingsapparatuur, online contact, de energietransitie, testen, laboratoria en productie van vaccins. Dit zijn actuele werkgebieden van FHI-leden, waar eigenlijk iedere lezer nu wel een beeld van heeft. Het belang van technologie laat zich in deze tijd ook merken.
Techneuten zullen ook nog eens flexibel en inventief tot verrassende oplossingen komen voor problemen die men aanvankelijk als onoplosbaar had beschouwd. Vanuit de wereld van FHI zien wij daarom een transitie met een zonnige horizon voor ogen, die in 2021 is gestart.
De deskundigheid van leden en de kennisoverdracht met hun mogelijke klanten wordt nog intensiever gedigitaliseerd. Samen gaan we meer online content aanbieden, maar zodra het kan zoeken we ook weer graag het contact op in beurzen en events. We richten op ons beiden, maar we kijken dan altijd hoe we de kennis digitaal kunnen aanbieden.
In 2021 veranderen wij de spreuk van Shakespeare in ‘To be found online or not to be found online'. Het doel om elkaar te vinden zit in de realisatie van een goede samenwerking. Met nieuwe werkwijzen waarde aan elkaar blijven bieden is een goede reden om te veranderen.
Telefoon | Niet bekend |
Fax | Niet bekend |
Bedrijfsnaam
Paul PetersenAdres
Niet bekendPostcode en plaats
Niet bekendWebsite
Niet bekendMeer informatie
Leveranciersgids
Advertentie
Slim en secuur voeren dankzij elektrische voerrobot
Twee online kennisdagen
Met slimme software voor het gesproken woord
Drie dagen informatie over industriële netwerken
voor PV-installaties tot 1.500 VDC
Advertentie
De rol van sensoren in IIoT
Sensoren zijn een sleuteltechnologie geworden. Lees in deze gratis whitepaper alles over de cruciale rol van slimme sensoren in het Industrial Internet of Things en lees meer over IIoT op de themapagina van RS Components.
DC-spanningsomvormer - welke te kiezen?
Omvormer, spanningsdeler, lineaire stabilisator - wat moet ik kiezen?
Lees verder
De perfecte oplossing voor toepassingen die veel contacten vereisen
Lees verder
Verwen jezelf met een GRATIS Fluke
Je verdient iets extra's na een moeilijke periode.
Als je dit voorjaar een Fluke-instrument via een erkende distributeur koopt, ontvang je een gratis Fluke-instrument!
kijk snel op www.fluke.nl/freefluke
Lees hier de meest recente editie van e-totaal magazine!
U scrollt eenvoudig door de verschillende artikelen en via de actieve hyperlinks komt u direct in contact met de verschillende leveranciers en adverteerders.
Veel leesplezier!
Wilt u de papieren editie gratis ontvangen, vul dan uw gegevens in via het contact formulier .
Acal BFi:
5G voor uw project?
5G is er, maar wanneer kunnen we echt beginnen?
Transfer Multisort Elektronik:
Optische kabel - alles wat u moet weten
Leds voor sterilisatie met UV-C-licht
RS Components Nederland:
Als de winkel om de hoek
RS Components neemt veel werk uit handen
Transfer Multisort Elektronik:
Leds voor sterilisatie met UV-C-licht
Ontvang wekelijks het laatste nieuws uit uw vakgebied. Meld u hier aan voor de gratis nieuwsbrief. U wordt dan ook op de hoogte gehouden van het verschijnen van de nieuwe
e-zines.
Ondernemersinformatie over de Corona-crisis
Speciaal voor ondernemers, bedrijven en zzp'ers is er specifieke informatie omtrent de Corona-crisis te vinden (over o.a. de verschillende pakketten aan noodmaatregelen die het kabinet getroffen heeft).
Websites met meer informatie: