Advertentie
Negen juni mag met recht een gedenkwaardige dag genoemd worden. Op die dag waren er volgens mij grote hoogte- en dieptepunten te zien. Voor mij begon dat al vroeg toen ik met een op een tafellaken lijkend stembiljet richting rode potlood ging. Terug naar de middeleeuwen zo voelde het, alleen was er toen nog geen democratie.
Zijn we al jaren zover dat we elektronisch kunnen stemmen, moeten we terug naar handwerk omdat men denkt dat de industrie niet in staat is om een technisch hoogstandje te kunnen leveren. Voor mij voelt dat alsof al ons werk ontkend wordt, want volgens mij zijn er voldoende goede methodes om elektronisch te kunnen stemmen waarbij achteraf controle mogelijk is en de uitslag niet te manipuleren is. Technisch gezien kunnen we dat en we zouden ons moeten schamen dat we weer op de ouderwetse manier moeten stemmen.
Voor de uitslag had het wel of niet elektronisch stemmen niet veel uitgemaakt, alleen was veel sneller bekend hoe de nieuwe verdeling er uit kwam te zien. Nu moesten we wachten tot bijna 4 uur in de nacht voordat Mark Rutte voorzichtig zijn zegen opeiste. Door gebruik te maken van al ons technisch vernuft, had dat al enkele minuten na het sluiten van de stemlokalen kunnen gebeuren, maar ja - dat blijkt niet te mogen. Eén voordeel had het trage proces wel. We konden daardoor veel langer genieten van een technisch hoogstandje van die avond, het grote aanraakscherm dat voor mij het symbool was dat we niet in de middeleeuwen verblijven.
Het rode potlood als dieptepunt en het aanraakscherm als hoogstandje, die elkaar staande hebben gehouden op één avond. Dat kunnen we niet zeggen van de politiek, want er heeft een aardige aardverschuiving plaatsgevonden? Tegen de tijd dat u dit leest, zullen veel van de gevolgen duidelijk zijn geworden en weten we of Mark het waar heeft weten te maken om op 1 juli een nieuw kabinet te hebben gevormd.
Afdrukken |
Mail door
| Telefoon | Niet bekend |
| Fax | Niet bekend |
Bedrijfsnaam
Ewout de RuiterAdres
Niet bekendPostcode en plaats
Niet bekendWebsite
Niet bekendMeer informatie
Leveranciersgids
Een dag vol Trends rond Vermogenselektronica
Hoe kleine gelijkstroommotoren mensen weer laten lopen
Een complete computer voor een paar tientjes
Eigen modules maken het mogelijk
Hoe is een netwerk te maken dat de buitenwereld buiten houdt
Toon alle achtergrond publicaties

Al geruime tijd bewijst Westermo met het nieuwe operatingsystem WeOS dat het zic..
Telit en Added Value Electronics bieden u nu een nieuwe vormfactor en familiecon..
Binnen een veiligheidsvraagstuk kan gemakkelijk verkeerd geengineerd worden met ..
HellermannTyton B.V.:
Business development manager Data
EUCHNER (Benelux) BV:
Technical Sales Engineer
Marktechnical:
Field Sales Engineer (verkoper)
MODELEC Data-Industrie:
Sales Engineers
Cematic-Electric bv:
Technische buitendienst medewerker
Win een 16-bit Explorer ontwikkelkaart! ![[Bestanden zonder categorie] -> Explorer 16 Photo lr.jpg [Bestanden zonder categorie] -> Explorer 16 Photo lr.jpg](http://www.etotaal.nl/upload/Explorer%2016%20Photo%20lr.jpg)
E-Totaal biedt u de kans om een 16-bit Explorer ontwikkelkaart van Microchip te winnen. [lees meer]
Ontvang wekelijks het laatste nieuws uit uw vakgebied. Meld u hier aan voor de gratis nieuwsbrief. U wordt dan ook op de hoogte gehouden van het verschijnen van de nieuwe
e-zines.
Elektrotechniek 2011 ![]()
Informatie over de beurs Elektrotechniek 2011 leest u hier.
Informatie over exposanten en nieuwe producten die u op de beurs kon zien leest u hier.
Electronics & Automation 2011
Meer informatie over de beurs vindt u hier.
Informatie over exposanten en nieuwe producten die u op de beurs kon zien leest u hier.
Industriele week 2010 
Informatie over de beurzen Aandrijftechniek en Industry & Automation.
Informatie over exposanten en nieuwe producten die u op deze beurzen kon zien leest u hier.
HET Instrument 2010 
Informatie over de beurs HET Instrument 2010.
Informatie over exposanten en nieuwe producten die u kon zien op de beurs leest u hier.
Sensor + Test 201222 mei 2012
Automatica22 mei 2012
D&E event 24 mei 2012
Klik hier voor de complete agenda.